Individuálna práca s Danielom

Individuálna práca s Danielom je čas, ktorý je venovaný iba Tebe. Častokrát to, čo nám mení životy, nie je nejaká výnimočná udalosť, ale skôr jedna veta, jedna myšlienka, jeden uhol pohľadu, jedno precitnutie....

Cítiš, že v tvojom živote niečo nefunguje a už si unavený/á hľadať odpovede a všeobecný výklad, z ktorého si musíš poskladať puzzle? Potrebuješ riešiť konkrétne situácie, v ktorých sa momentálne nachádzaš, či už v osobnom alebo pracovnom živote?

Verím, že oceníš skôr osobný prístup, kde sa do hĺbky pozrieme na to, čo momentálne potrebuješ vyriešiť najviac. Náš spoločný cieľ bude dosiahnúť tebou želaný výsledok a vyriešenie konkrétneho problému, ktorý riešenie rozhodne má, aj keď ho momentálne nevidíš.

Áno, pri spoločnej práci pôjdeme do hĺbky. Našou úlohou nie je vyriešiť „následok“, ten problém len niekde na povrchu, ale chceme sa ho zbaviť úplne. Preto musíme objaviť jeho koreň.

To, čo sa Ti momentálne v živote deje a to, čo pravidelne zažívaš a cítiš je NÁSLEDOK všetkých tvojich doterajších vedomých a podvedomých presvedčení o sebe, o svete a o ľuďoch okolo teba. Tieto presvedčenia častokrát vôbec nie sú Tvoje, sú výsledkom toho, čo si celý život počúval/a, čo si počas života videl/a a čo sa v tvojom okolí považovalo za NORMÁLNE. Avšak väčšinu z nás všetky tieto okolnosti na život plný lásky, pohody, hojnosti a sebavedomia žiaľ vôbec nepripravili. Práve preto, TERAZ, keď si uvedomuješ, že v tvojom živote niečo nefunguje, že chceš žiť INAK, potrebuješ tieto bolesti a rany z minulosti spracovať  a vziať si svoju silu naspäť. Chcem ti pogratulovať, pretože, ty si tieto veci, ktoré nefungujú UVEDOMUJEŠ a to je základný krok ku skutočnej zmene. Pamätaj, ty nemôžeš za to, že tieto situácie a zranenia v tvojom živote nastali, avšak máš plnú zodpovednosť v tom, či ich budeš riešiť a uzdravovať… Ale to už ty dobre vieš…

Kto ťa bude na tejto ceste sprevádzať...

Moje meno je Daniel Legát a mal som to šťastie, že v mojich 19 rokoch som prežil ťažkú autonehodu, kde som sa doslova stretol so smrťou a len zázrakom som vyviazol živý. Môj život pred tým? Žiadna zodpovednosť, nijaká sebaláska a sebadôvera, stratený v myšlienkach, bez životného smerovania… A zrazu prišiel budíček v podobe vážnej autonehody. Šestnásť zlomenín, opuch mozgu, pohmoždené pľúca, epilepsia, takmer amputovaná noha, strata pamäte a v mysli jedna jediná myšlienka : “Je čas vyskladať si život nanovo. Je čas vyskladať si ho podľa seba!” A presne to som vtedy aj urobil. Zrazu sa zmenilo úplne všetko.

Odvtedy začala moja nikdy nekončiaca cesta sebapoznania a seba-rozvoja, pri ktorej som strávil stovky hodín štúdovaním kurzov, terapií, kníh a transformačných programov a tiež investoval do seba tisíce eur, vďaka čomu som sa dostal tam, kde som práve teraz.

Cesta, ktorá ma pripravila na ďalší zásadný moment, kedy som ako oporný bod sprevádzal moju manželku pri nádhernom domácom pôrode našej milovanej dcéry, kde som naozaj pochopil, že “zázraky” sa skutočne dejú. Od vtedy som bol nie len manžel, ale už aj otec. Nádherné to privilégium, pretože mám opäť možnosť pozorovať to, kým sme boli my všetci pred tým, než nás naprogramovalo naše okolie a dnešná spoločnosť.

Ísť pri sebapoznávaní skutočne do hĺbky a do praxe je pre mňa zásadné a preto som  absolvoval 7-dňový pobyt v absolútnej tme, kde som si spravil ,,osobnú maturitu,, toho, čo som sa naučil o myšlienkách, egu, našej mysli, pocitoch, emóciách a o skutočnom šťastí, mieri a pokoji. Vtedy som pochopil, že spoznať svoje vnútro, vytvoriť so sebou hlboký vzťah a užívať si svoju prítomnosť je v živote kľúčové.

Na tejto ceste som objavil silu, ktorú máš v sebe aj Ty. Pokoj, ktorý nám je neustále k dispozícii. Sebavedomie a sebaistotu, ktorá nám pomáha napĺnať naše poslanie a lásku, ktorá nemá žiadne očakávania ani podmienky, lásku ktorou sme. A hlavne som objavil svoje poslanie, ktorým je sprevádzať ľudí na ich ceste liečenia a objavenia ich darov duše, ku ich osobnej sile a schopnosti vytvárať si život podľa vlastných predstáv. (nie je to žiadne klišééé)

Mám obrovskú radosť, že som mal odvtedy možnosť pri mojom poslaní life kouča/mentora (nazvyte si to ako chcete) sprevádzať množstvo žien a mužov na ich životnej ceste, pri ktorej sme spoločne strávili stovky hodín, pri ktorých som nabral skúsenosti nevyčísliteľnej hodnoty. A aj vďaka ich nádhernej spätnej väzbe a vôbec výsledkom, ktoré vďaka našej spolupráci dosiahli mám istotu v tom, že to, čo robím  je pre ľudí život-meniacim prínosom.

A tu priateľu, začína Tvoja cesta do ,,vnútra“. Cesta, pri ktorej sa už nebudeš musieť schovávať, nebudeš musieť utekať, pretože budeš mať stabilnú oporu. Cesta,  kde objavíš reťaze neviditeľného negatívneho programovania a tráum,  ktoré ťa brzdia a komplikujú ti život. Poď využiť možnosť trvalo ich nahradiť podporným základom sebalásky, pochopenia a sebaúcty. Máš na to plné právo!

Na čom môžeme spoločne pracovať?

Sebavnímanie

 • búranie limitujúcich presvedčení
 • sebaprijatie
 • sebahodnota a sebeláska
 • spracovanie minulosti
 • cesta ku emočnej pohode
 • prepísanie starých nefunkčných vzorcov

Vzťahy

 • ako vybudovať láskyplný vzťah
 • ako von z toxických vzťahov
 • prečo si priťahujeme určitých partnerov?
 • partnerské krízy
 • neistota, závislosť, žiarlenie
 • nastavenie zdravých hraníc

Práca a hojnosť

 • potrebujem zmenu
 • neviem čo vlastne robiť chcem
 • vyčerpanosť
 • vyhorenie
 • nová inšpirácia, nová vízia
 • cítim, že mám žiť úplne inak

Ďalšie z mnohých recenzií od mojich úžasných klientov nájdeš na mojom Instagrame

Budeme sa vidieť aj počuť...

Sedenie bude prebiehať formou videohovoru cez aplikáciu Google Meet (stačí iba kliknúť na odkaz, ktorý ti e-mailom zašlem pred našim stretnutím) kde spoločne vytvoríme bezpečný priestor, kde budeš cítiť absolútne prijatie a bezpečie.

Po vyplnení prihlasovacieho formulára si dohodneme najskorší možný termín sedenia, ktorý vyhovuje obom stranám. Moja pracovná doba je od 08:30 do 15:15.

 • Trvanie jedného sedenia je 60 minút. Cena individuálne sedenie je 138€ 

*Pri suicidálnych myšlienkách okamžite vyhľadaj odbornú pomoc alebo zavolaj na bezplatnú linku pomoci 0800 500 333

*Prosím o promtné reakcie na e-maily pri dohadovaní si termínu. Keby ti náhodou odomňa nechodila žiadna odpoveď, kontaktuj ma prosím na mojom WhatsAppe +421 948 138 225

Prihlasovací formulár na individuálnu prácu

Áno, toto je presne ten krok, ktorým dávaš sám/a sebe najavo, že to so sebou myslíš vážne

* VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, odporúčam vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.