Dovoľ mi hádať, takto si si ten svoj život vôbec nepredstavovala…

Dokážeš si to predstaviť?

 • Ten pocit, keď vnímaš absolútnu dôveru v život? Dôveru v seba?
 • Ten pocit radostného očakávania, čo všetko dobré na teba čaká?
 • Pocit, kedy sa sama v sebe vyznáš? Keď úplne rozumieš svojim pocitom a emóciam?
 • Keď je tvoje sebavedomie zdravo vysoké a vieš vyjadriť svoje potrbeby a povedať ,,nie’’?

Krásna predstava však? Avšak len do chvíle, kým ju zatieni ten očakávaný čierny mrak limitujúcich presvedčení a negatívnej viery o sebe, ktorý ti zakaždým pripomenie, že toto NIE JE PRE TEBA, že TOTO SI NEZASLÚŽIŠ, ŽE TOHO NIE SI HODNÁ a podobne… a práve toto je ten moment, kedy ti tento mrak určuje smer TVOJHO ŽIVOTA a úplne ho ovládne.

Áno, viem čo ťa tu priviedlo. Ten vnútorný hlas “volania” tvojej duše, ktorý ti našepkáva z pod tých mračien, že už “stačilo”

 • Stačilo toho strachu, ktorý ťa neustále len brzdí
 • Stačilo tej nepríjemnej sebakritiky
 • Stačilo dokazovania ostatným
 • Stačilo večného finančného nedostatku
 • Stačilo uprednostňovania iných pred sebou
 • Stačilo nešťastia a nespokojnosti
 • Stačilo byť na všetko úplne sama
 • Stačilo potlačovania všetkých boľavých emócii
 • Stačilo únavného ťahania minulosti na svojom chrbte
 • Stačilo prekračovania tvojich osobných hraníc
 • Stačilo toho nadmerného dávania všetkým ostatným
 • Stačilo nevyjadrovania svojich potrieb
 • Stačilo všetkej manipulácie
 • Stačilo toxických, či nenaplňujúcich vzťahov
 • Stačilo tohto tichého utrpenia

Zhodneme sa na tom, že ranné vstávanie v akomkoľvek stave popísanom vyššie je dosť nepríjemné?

Možno si už vyskúšala nejaké terapie, víno, nadmerné nakupovanie, alebo si to možno chcela vyriešiť nezdravým prejedaním sa…Môže to fungovať ako veľmi krátka úľava, avšak podstatu problému to nerieši a je potrebný úplne iný prístup…

Pretože ak toto všetko nedáš konečne do poriadku, nič sa nezmení.

 • Bohužiaľ nepríde nik, kto by ťa zachránil..
 • Nepríde dar z nebies
 • Nepríde zázrak, ktorý všetko vyrieši za teba…

Prídu len tie isté dni, tie isté emócie, tie isté pocity, rovnakí partneri, rovnaké situácie, rovnaká frustrácia, rovnaké problémy, rovnaká perspektíva.

Áno viem,

častokrát si hovoríš, že už toho bolo dosť, že už nevládzeš. A ver, že  možnosť tej vytúženej zmeny, ktorú vieš že potrebuješ ku tebe neprišla vôbec náhodou. Možno to práve nevidíš v tejto chvíli úplne jasne, no mala by si vedieť, že je tu pre teba na tomto svete ešte niečo oveľa krajšie, príjemnejšie, láskyplnejšie. Že je tu pre teba toho oveľa viac!

Áno, ja v teba verím, ty to možno ešte necítiš, no ja ti s určitosťou viem povedať, že tvoje silné, sebavedomé, emočné vyrovnané a radostné “ja” je v TEBE a je ti na dosah! Je mojim poslaním previesť ťa cestou znovunájdenia, kde toto tvoje “ja” skutočne ucítiš, stelesníš  a začneš ho konečne žiť.

TENTO PROGRAM JE LIEKOM NA NÍZKE SEBAVEDOMENIE, NEDOSTATOK SEBAHODNOTY A  NA NEGATÍVNE ROZHOVORY SAMA SO SEBOU.

Viem, že si toto niekde v hĺbke želáš

 • Cítiť sa byť naozaj prijatá
 • Budiť sa každý deň s pocitom sebavedomia a bezpečia
 • Vymaniť sa z toxických vzťahov
 • Stanoviť si osobné hranice s ľuďmi vo svojom živote
 • Nepochybovať o svojej vlastnej hodnote
 • Cítiť sa hodná lásky
 • Spoľahnúť na svoj talent a schopnosti
 • Statočne sa stať verziou seba, ktorou si vždy mala byť

JE ČAS PREPÍSAŤ SVOJ PRÍBEH  

JE ČAS PREPÍSAŤ SVOJ PRÍBEH  

JE ČAS PREPÍSAŤ SVOJ PRÍBEH  

JE ČAS PREPÍSAŤ SVOJ PRÍBEH  

JE ČAS PREPÍSAŤ SVOJ PRÍBEH  

Kto som?

Kto ťa bude na tejto ceste sebaliečenia sprevádzať...

Mal som to šťastie, že v mojich 19 rokoch som prežil ťažkú autonehodu, kde som si doslova stretol so smrťou a len zázrakom som vyviazol živý. Môj život pred tým? Žiadna zodpovednosť, nijaká sebaláska, stratený v myšlienkach, bez žiadneho smerovania a zrazu prišiel budíček v podobe vážnej autonehody. Šestnásť zlomenín, opuch mozgu, pohmoždené pľúca, epilepsia, takmer amputovaná noha, strata pamäte a v mysli jedna jediná myšlienka : “Je čas vyskladať si život nanovo. Je čas vyskladať si ho podľa seba!” A presne to som vtedy aj urobil. Zmenilo sa úplne všetko.

Od vtedy začala moja nikdy nekončiaca cesta sebapoznania a seba-rozvoja, pri ktorej som do seba investoval tisíce eur.

Cesta, ktorá ma pripravila na ďalší zásadný moment, kedy som ako oporný bod sprevádzal moju manželku pri nádhernom domácom pôrode našej milovanej dcéry, kde som naozaj pochopil, že “zázraky” sa skutočne dejú. Od vtedy som bol nie len manžel, ale už aj otec. Nádherne to privilégium.

Ísť pri sebapoznávaní skutočne do hĺbky a do praxe je pre mňa zásadné a preto som absolvoval 7 dňový pobyt v tme, kde som si spravil ,,osobnú maturitu,, toho, čo som sa naučil o myšlienkách, egu, našej mysli, pocitoch, emóciách a o skutočnom šťastí, mieri a pokoji. A dovolím si povedať, že túto maturitu som zvládol.

Na tejto ceste som objavil silu, kotrú máš v sebe aj ty. Pokoj, ktorý nám je neustále k dispozícii. Sebavedomie a sebaistotu, ktorá nám pomáha napĺnať naše poslanie a lásku, ktorá nemá žiadne očakávania ani podmienky, lásku ktorou sme. A hlavne som objavil svoje poslanie, ktorým je sprevádzať ľudí na ich ceste ku objaveniu ich darov duše, ku ich osobnej sile a schopnosti vytvárať si život podľa vlastných predstáv.

Mám obrovskú radosť, že som mal odvtedy možnosť pri mojom poslaní life kouča sprevádzať množstvo žien a mužov na ich životnej ceste, pri ktorej sme spoločne strávili stovky hodín, pri ktorých som nabral skúsenosti nevyčísliteľnej hodnoty. A aj vďaka ich nádhernej spätnej väzbe a vôbec výsledkom, ktoré vďaka našej spolupráci dosiahli mám istotu v tom, že to, čo robím  je pre ľudí život-meniacim prínosom.

Tu začína tvoja cesta ,,dovnútra,, , cesta pri ktorej sa už nebudeš musieť schovávať, ceste kde objavíš reťaze neviditeľného negatívneho programovania, ktoré ťa brzdí, a jeho trvalé nahradenie podporným základom sebalásky, pochopenia a sebaúcty.

S PEVNÝM ZÁKLADOM PRAVDY

Máš nejaké otázky ? Napíš mi na WhatsApp alebo SMS 0948138225

V 5 týždňovom programe – Cesta Znovunájdenia, ťa budem sprevádzať 1 na 1 týmito témami:

1. Týždeň

Uzdravenie tvojej minulosti – Nech minulosť stratí kontrolu nad tvojou budúcnosťou, prvý krok ku životnej zmene.

V tomto týždni sa zameriame na odpútanie sa a pochopenie nefunkčných vzorcov a presvedčení tvojej minulosti. Rozlúčiš sa so všetkým, čo ti v živote už naďalej nebude slúžiť a naučíš sa odhaliť to, v akej energii funguješ.

(V hodnote – 1000 €)

2. Týždeň

Ovládni svoje myšlienky skôr, než ovládnu oni teba

V tomto týždni sa naučíš pracovať so svojimi myšlienkami a osvojíš si techniky, ktoré ti pomôžu na povel zastaviť tok myšlienok, ktoré nechceš mať. Objavenie brány prítomnosti, je zručnosť, ktorá ti prinavráti kontrolu nad tvojím životom.

(V hodnote 1200 €)

3. Týždeň

Cesta k sebe – Spoznaj a ucíť jedinú pravdu o sebe

V tomto týždni ucítiš svoje dokonalé ,,Ja,,, vďaka terapii emočnej cesty. Toto jedinečné stretnutie sa pre teba stane oporným bodom po zvyšok tvojho života. Pri tejto emočnej ceste uvoľníš všetky emócie, ktoré boli počas tvojho života utlačené.

(V hodnote 1400 €)

4. Týždeň

Energetické a praktické princípy tvorenia tvojho života – Pravda o svete okolo teba

V tomto tyždni sa dozvieš skutočnú pravdu o tom, ako si vytváraš život okolo seba a pochopíš, prečo zatiaľ nemáš vo svojom živote to, po čom túžiš. A naučíš sa postup krok za korkom ako vytvárať svoju realitu, život podľa seba.

(V hodnote 1100 €)

5. Týždeň

Tvoje ideálne JA – Zober si späť svoje právo na všetko, po čom len tužíš

V tomto týždni sa rozlúčiš so všetkými limitujucími presvedčeniami, ktoré ti bránia žiť život podľa tvojich predstáv a osvojíš si konkrétne techniky, ktoré ti pomôžu zosobniť tvoje ideálne JA. Získaš späť svoju schopnosť vyskladať sa ,,nanovo,,

(V hodnote 1200 €)

V každom týždni ťa čakajú 2 online individuálne stretnutia v trvaní 60 minút, počas každého týždňa dostaneš transformačné cvičenia a špeciálne vedené meditácie, pre ešte lepšie ukotvenie zmien v tvojom živote.

TENTO PROGRAM NIE JE PRE TEBA, V PRÍPADE, ŽE:

 • Nechceš byť pre seba prioritou
 • Nevadí ti, že sa nepohneš z miesta
 • Je pre teba v poriadku mať život ovládaný okolnosťami a nie tebou
 • Emócie ako vyčerpanosť, smútok, nedostatok či stres, vnímaš za ,,normálne,, a veríš, že sa s tým musíš naučiť jednoducho žiť
 • Nevadí ti, že si stratila svoju životnú iskru
 • Nechceš sa vymaniť zo starých vzorcov a rodinných limitujúcich presvedčení
 • Na úzkostné pocity si si jednoducho zvykla a riešenie na ne podľa teba neexistuje
 • Nevadí ti žiť v toxických vzťahoch, pretože veríš, že tu aj tak pre teba nikto lepší nie je
 • Ti nevadí, že ľudia pravidelne prekračujú tvoje osobné hranice
 • Sa liečiš u psychiatrov a berieš lieky

Aká je hodnota tohto programu?

Tento program nie je žiadna masovka, tu ide IBA O TEBA. Bude to vždy prebiehať 1:1, len Ty a ja v živých online stretnutiach pre maximalizovanie želaných výsledkov. Jedná sa o individuálny pristup, preto otváram dvere do programu každých 5 týždňov len pre pár ľudí.

Celková hodnota tohto individuálneho programu - Cesta znovunájdnia je

Cena za ktorú ho môžeš momentálne absolvovať je len

2490 €

2490 €…

…je to suma, za ktorú môžeš mať napríklad rodinnú dovolenku, alebo nový nábytok, nové zariadenie do domácnosti, či zaplatených niekoľko splátok hypotéky… avšak to, čo ti tieto peniaze prinesú keď ich investuješ do tohto programu a teda do SEBA, ti môže zmeniť celý život a to je hodnota, ktorá sa nedá vyčísliť.

Táto suma má okrem obrovskej hodnoty, ktorú v programe získaš ešte jeden veľmi významný parameter úspechu, a to : tvoj záväzok, tvoju 100%-tnú pozornosť. Pretože povedzme si úprimne, s výškou investovanej sumy rastie aj tvoje odhodlanie a motivácia vyťažiť z programu čo najviac.

Máš nejaké otázky ? Napíš mi na WhatsApp alebo SMS 0948138225

Navyše som si úplne istý, že pokiaľ budeš naozaj nasledovať inštrukcie a používať techniky z tohto programu, tak zmeny, ktoré v tvojom živote nastanú, budeš považovať za ,,neoceniteľné,, a táto suma v porovnaní s tými obrovskými zmenami bude pre teba zanedbateľná.

Rozhodnutie je na tebe

Môžeš aj naďalej:

 • nechať si nahovárať svojim starým ja, že sú to blbosti, že to nefunguje a že to vôbec nie je pre teba…
 • zostať v tieni tvojej minulosti a naďalej žiť názory a obmedzenia, ktoré vôbec nie sú tvoje…
 • potláčať svoje emócie, potláčať svoj vnútorný hlas až dovtedy, kým tvojmu telu vystavia ,,stopku,, a tá príde skôr či neskôr…
 • každý deň škrtať zo zoznamu svoje sny,  lebo si to “nemôžeš dovoliť”…
 • naďalej žiť v strachu z toho čo bude, čo všetko sa môže pokaziť, obklopená nefunkčnými vzťahmi len aby si predišla samote…
 • nahovárať si, že ty nie si z tých vyvolených a teba už nič lepšie nečaká..
 • ďalej pokračovať v tom kolobehu života, odmakať si čas v práci, zaplatiť účty a utešovať sa tým, že to tak majú ,,všetci,,, namiesto toho, aby si si mohla život konečne užívať…

Alebo môžeš:

 • dovoliť si mať PODPORU a začať konkrétnymi a funkčnými metódami meniť svoj život krok po kroku
 • pochopiť, že tá najväčšia investícia akú môžeš za peniaze urobiť, je investícia do tvojho RASTU
 • prevziať zodpovednosť za svoj život, nečakať na zázraky a stať sa svojou vlastnou HRDINKOU
 • pochopiť, že nedostatok, emočná nepohoda, toxické vzťahy sú Tvojou terajšou voľbou (a naučiť sa tieto strachy a vzorce efektívne odbúravať)
 • vydať sa na cestu za vnútornou stabilitou, mierom a pokojom v sebe bez ohľadu na všetky okolnosti
 • vybaviť sa vedomosťami a zážitkami, ktoré sa stanú tvojou jedinou pravdou a pomôžu ti zvládať všetky náročné situácie
 • začať krok po kroku odstraňovať limitujúce presvedčenia o tom, čo si “(ne)zaslúžiš”
 • a konečne si dovoliť zažívať život v radosti – vo vzťahoch, zdraví, čase aj peniazoch

Čo tak už prestať premýšľať? Čo tak už konečne vypočuť to vnútorné volanie a nechať, nech ťa tým životom začne viesť? Čo tak vykročiť lepšiemu životu naproti? Poďme rovno na to!

Ku programu navyše získaš tieto skvelé BONUSY

 • ročné členstvo v Mindset Akadémii
 • knihu, ktorú ti na základe analýzy počas programu vyberiem
 • šperk Delvane z energetických minerálov, ktorý bude vyskladaný priamo na mieru a tvoje potreby

Prihlás na Waitlist programu – Cesta znovunájdenia

a získaj tak najskorší možný termín začiatku! Teším sa na teba

VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, odporúčam vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.